Ana Sayfa Hizmetlerimiz Motosiklet Lastik Satışı

Motosiklet Lastik Satışı

Kentleşmedeki hızlı büyüme ve artan nüfusun yarattığı trafik sorunuyla birlikte  ülkemizde motosiklet kullanımı ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun paralelinde motosiklet lastik satışı ve servis hizmetleri de önem kazanmıştır.

Dünya genelinde,  motosiklet lastiği üretiminde söz sahibi olan Michelin’in, Motosiklet lastikleri Türkiye distribütörü Motolas İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bir bayisi olarak işletmemizde, sadece Michelin marka scooter ve motosiklet lastik satışı yapılmaktadır.

Ancak müşterilerimizin tedarik ettiği diğer marka lastiklerin montaj, balans, tamir ve rulman değişimleri  de yapılmaktadır.

Motosikletlerin teknik özelliklerinde belirtilen ölçülerde lastiklerin takılarak sürüş güvenliği ve konforunun sağlanması esas alınmalıdır. Bu konuda siz değerli müşterilerimize  tavsiyemiz; üretici firmaların belirlediği ebatların dışına çıkılmamasıdır.

Müşterilerimizin istedikleri motosiklet lastiklerinin her zaman stoklarda bulunmasına özen gösterilmekte olup  tedarik süreciyle müşterilerimiz mağdur edilmemektedir.

Buz Motor’da sadece motosiklet lastiği, satışı, tamiri balansı ve rulman değişimi yapıldığından personelin bu alandaki bilgi ve deneyimleri üst seviyededir.

İşletmemizde randevu sistemi uygulanmamaktadır. Müşterilerimizin mümkün olan en kısa sürede işlemlerinin tamamlanarak memnun bir şekilde işletmemizden ayrılmaları hedefimizdir.

Bu kapsamda, motosikletlerin ön ve arka lastik değişimi normal şartlarda; Scooterlar için 15 dk. Enduro ve Touring tarzlarında 25 dk., Chopper tarzı motosikletlerde ise 45 dk. içerisinde tamamlanmaktadır.

İşletmemizde sökme ve takma makinalarıyla çalışıldığından, motosiklet lastiklerine ve jantlarına herhangi bir hasar kesinlikle verilmemektedir.

Buz Motor personeli ticarette “etik kuralları” ilke edinmiştir. Konusunda uzmanlaşmış personelimiz, ticari kaygıdan uzak, motosiklet dünyasının güvenini kazanmanın en büyük zenginlik olduğunun farkındalığıyla hareket etmektedir.