Ana Sayfa Uncategorized Hakkımızda

Hakkımızda

BUZ MOTOR

24 yıllık bir tecrübeye sahip işletmemiz  İstanbul’da Avrupa yakasında Kabataş‘ta, Anadolu yakasında Bostancı‘da ve  İzmir/Bayraklı‘da olmak üzere 3 merkezde  motosiklet lastiği için son teknoloji makinalar ile profesyonel  ekiple hizmet vermektedir.

İşletmemiz, bu tecrübesiyle sadece motosiklet lastiği alanında satış, servis ve satış sonrası hizmet vermesi bakımından Avrupa ve Türkiye’de ilk firmadır.

Michelin’in, Motosiklet Lastikleri Yetkili Bayisi olarak işletmemizde, sadece Michelin marka motosiklet ve scooter lastikleri satılmaktadır. Ancak müşterilerimizin tedarik ettiği diğer marka lastiklerin montaj, balans, tamir ve rulman değişimleri de yapılmaktadır.

Buz Motor’da ülkemizde mevcut her cins ve model motosikletin Michelin marka lastiği her zaman bulunmakta olup istenildiğinde ülke içerisinde herhangi bir adrese de kargo ile azami 3 gün içinde gönderilmektedir.

Pazar günleri hariç,  her gün saat 09:30-19:00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet veren işletmemizde motosiklet lastiğinin değişimi, balansı, lastik tamiri, rulman değişimi, iç lastik değişimi ..vb. lastik ile ilgili tüm hizmetler profesyonel ekibimizle verilmektedir.

İşletmemizde randevu sistemi uygulanmamaktadır. Müşterilerimizin mümkün olan en kısa sürede işlemlerinin tamamlanarak memnun bir şekilde işletmemizden ayrılmaları hedefimizdir.

Motosikletlerin ön ve arka lastik değişimi normal şartlarda; Scooterlar için 15 dk. Endro ve Touring tarzlarında 25 dk., Chopper tarzı motosikletlerde ise 45 dk. içerisinde tamamlanmaktadır.

Lastiklerin sökülüp takılma işlemi makinalarla yapılmakta olup motosiklet jantlarına kesinlikle hasar verilmemektedir.

İŞLETMEMİZİN ANA MİSYONU; MOTOSİKLETE DOĞRU LASTİK UYGULAMASI  VE MUTLU MÜŞTERİLERDİR !

BUZ MOTOR İZMİR /BAYRAKLI ŞUBEMİZ

BUZ MOTOR İSTANBUL / BOSTANCI ŞUBEMİZ